Programista Python (PRACA ZDALNA)

VLOG 1

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest rozwijająca się polsko-amerykańska firma z siedzibą główną w San Francisco. Firma tworzy platformę dla klientów zewnętrznych z infrastrukturą w całości opartą o Amazon Web Services.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie produktu w języku Python
  • Przeprowadzanie testów automatycznych oraz CI/CD z użyciem Jenkins
  • Współpraca z Programistami, Testerami, Product Managerem, UX Designerem, Grafikiem
  • Code review na GitHub
  • Codzienna współpraca z rozproszonymi globalnie zespołami

Oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu w języku Python
  • Znajomość Python 2, Django 1.6, baza Postgresql
  • Znajomość narzędzi integracji usług (np. Filestack / Algolia / HelloSign / Qwil)
  • Mile widziana znajomość Amazon Web Services – całość infrastruktury oparta jest o AWS
  • Mile widziana znajomość narzędzi: Scala, Puppet, Ansible, Ruby
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenia z cloudem zwłaszcza AWS, integracjami typu enterprise, technologiami wyszukiwania (ElasticSearch itp.)
  • Znajomość JIRA, Confluence
  • Język angielski – bardzo dobry
  • Samodyscyplina, otwartość

Nasz klient oferuje:

  • Kontrakt B2B
  • Całkowitą pracę zdalną
  • Budżet na konferencje / szkolenia / literaturę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy