Programista Python (Mid/Senior)

PlayJam Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

PlayStack, nowopowstały wydawca gier z centralą w Londynie poszukuje do swojego biura developerskiego w Krakowie kandydatów na stanowisko

Python Developer

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za tworzenie strony serwerowej aplikacji takich jak autorski portal analityczny, CMS, aplikacja do zarządzania CDNem oraz systemy raportowania.

Wymagamy:

  • Umiejętności pisania dobrze udokumentowanego kodu w Pythonie
  • Umiejętności pracy w środowisku Linux
  • Doświadczenia z Tornado, Twisted lub podobnymi
  • Doświadczenia z Django
  • Umiejętności zintegrowania się z naszym obecnym stackiem technologicznym opartym o AWS, Node.js, Redis, SQL, Websockety, React+Redux i JavaScript
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu DevOPS – Jenkins, Heroku, Amazon DevOPS, oraz doświadczenie z Dockerem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę (inne formy również do donegocjowania)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miły zespół
  • Piękny widok z dachu, a w ciepłych miesiącach grillowanie

Osoby zainteresowane proszę wysłanie CV oraz przykładowego fragmentu kodu (lub link do bitbucket/github)

Prezentacja firmy

PlayStack was founded to discover and publish the next big thing ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
6 500PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP