Programista Python/Django

Idego Group Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Nasz zespół na co dzień zapewnia wsparcie w zakresie projektowania oraz tworzenia dedykowanych systemów internetowych.

Oferujemy:

  • poznawanie najnowszych technologii i rozwijanie kwalifikacji,
  • pracę przy projektach dla zagranicznych Klientów
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w zgranym i kreatywnym zespole,
  • dogodną formę współpracy.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka programowania Python/Django

- znajomość relacyjnych baz danych MySQL lub PostgreSQL, lub nierelacyjnych baz NOSQL MongoDB

- znajomość technologii internetowych (html, jQuery, css/less, AngularJS)

- umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji GIT, SVN

- umiejętność pracy w środowisku BSD/Linux

- zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów

- odpowiedzialność za powierzone zadania

- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Prezentacja firmy

We are software house from Gdynia-Poland specializing in Back End... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy