Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jedną z największych firm informatycznych w Polsce północno-wschodniej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów IT dla rolnictwa, administracji oraz biznesu na terenie całego kraju. Już 47 lat dbamy o jakość naszych usług i zadowolenie klientów.

Zajmujemy się głównie projektowaniem, tworzeniem i integracją oraz wdrażaniem systemów informatycznych, a także przetwarzaniem danych oraz doradztwem w zakresie IT i szkoleniami. Aktualnie zatrudniamy prawie 200 specjalistów z branży informatycznej.

W związku z dynamicznym rozwojem usług chcielibyśmy zaprosić do współpracy doświadczonych specjalistów ceniących sobie jakość i wysokie standardy pracy w organizacji potrafiącej docenić wartość kompetencji.

Programista - Projektant

Miejsce pracy: Olsztyn / Kielce / Praca częściowo zdalna

Osoba na tym stanowisku odpowiadać będzie za:

  • Projektowanie i implementacja systemu na podstawie dokumentacji analitycznej
  • Tworzenie wydruków i zestawień w systemie raportującym
  • Współpracę z analitykami i testerami w zakresie rozwoju i utrzymania oprogramowania
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej projektu

Oczekiwania wobec Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub inne zgodne z zakresem działań zespołu
  • Umiejętność programowania obiektowego
  • Dobra umiejętność programowania w jednym z wybranych języków: Java/Delphi/C# (.NET lub inne )
  • Dobra znajomość języka SQL - w tym także pisanie procedur składowanych
  • Doświadczenie wynikające z uczestnictwa w projektach informatycznych - głównie w zakresie tworzenia systemów informatycznych lub z inicjatyw typu OpenSource;
  • Samodzielność, dokładność i odpowiedzialność
  • Znajomość różnych systemów baz danych – głównie PostgreSQL, Oracle (znajomość innych systemów baz danych mile widziana )
  • Znajomość notacji UML - w zakresie niezbędnym do czytania dokumentacji
  • Znajomość narzędzi wspierających pracę grupową np. GIT,CVS, SVN, Bugzilla, Jira, itp.
  • Znajomość AngularJS, GWT, HTML, CSS, Node.js, JavaScript
  • Wiedza z zakresu inżynierii oprogramowania
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Znajomość wzorców projektowych
  • Umiejętność programowania VBA lub Delphi lub Natural

Korzyści ze współpracy z nami:

  • Stabilna i ciekawa praca przy rozwijających się projektach
  • Elastyczne formy zatrudnienia w zależności od potrzeb
  • Ruchome godziny pracy
  • W razie potrzeby możliwość pracy zdalnej
  • Niepowtarzalna atmosfera pracy w zespołach otwartych na współpracę i dzielenie się wiedzą
  • Dbamy o kompetencje naszych pracowników – szkolimy, rozwijamy, doceniamy
  • Dbamy o relacje – integrujemy się, „grywalizujemy”, planujemy wspólne wyjścia i wyjazdy
  • Dbamy o kondycję nie tylko psychiczną ale i fizyczną - udział w zewnętrznych programach sportowych
  • Dbamy o najmłodszych - bony świąteczne, spotkania „choinkowe” oraz paczki dla dzieci
  • Dbamy o wypoczynek naszych pracowników – dopłacamy do niego
  • Dodatkowe wsparcie przy relokacji dopasowane do indywidualnych potrzeb

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną poprzez przycisk "Aplikuj".

Za wszystkie nadesłane aplikacje bardzo dziękujemy i jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ZETO SOFTWARE Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

ZETO SOFTWARE Sp. z o.o. jest producentem użytkowych systemów inf... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Analityka, Praca IT - Bazy danych