Programista - Projektant Aplikacji Biznesowych

Moltton

mazowieckie, mazowieckie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: mazowieckie

Zakres obowiązków:

- Udział w projektach i realizacja projektów w zakresie aplikacji biznesowych
- Diagnoza działań i rekomendacja rozwiązań w projektach dotyczących aplikacji biznesowych i innych systemów informatycznych
- Wsparcie integracji pomiędzy systemami
- Projektowanie obiegów workflow
- Pisanie aplikacji na potrzeby organizacji

Wymagania:

- Znajomość programowania C#
- Biegła znajomość SQL (DML, DDL) w środowisku SQL Server / Oracle
- Znajomość XML, XSLT, XSD - z naciskiem na przekształcanie dokumentów
- Znajomość środowiska Windows Server, IIS
- Analityczny umysł, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, chęć rozwoju i nauki
- Angielski B1
- Mile widziana znajomość oprogramowania Android
- Mile widziana znajomość SSRS, SSIS (Sql Server Reporting Services, Sql Server Integration Services)
- Mile widziane doświadczenie z obsługi drukarek przemysłowych Zebra, języka ZPL
- Mile widziana znajomość rozwiązań typu EDI
- Mile widziana znajomość systemów typu WorkFlow, znajomość rozwiązania firmy WebCon będzie dużym atutem
- Mile widziana znajomość środowiska Microsoft Sharepoint

Nasz Klient oferuje:

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia

- Pracę w systemie Home Office

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy