Programista PLC

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z naszych klientów, globalnej firmy produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Programista PLCMiejsce pracy: Łódź
Zadania:
Programowanie sterowników PLC S7
Tworzenie wizualizacji HMI
Dobór rozwiązań technicznych (programowych, sprzętowych, sieciowych)
Tworzenie koncepcji systemów sterowania
Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla wykonanych aplikacji
Udział w realizacji projektów dla klientów z branży FMCG

Wymagania:
Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Programisty PLC w firmie z branży FMCG lub innej bardzo pokrewnej branży
Wykształcenie wyższe techniczne, preferowana Automatyka
Praktyczna umiejętność programowania sterowników PLC Simens S7-1500
Doświadczenie w pracy na systemie SCADA
Umiejętności pracy zespołowej
Gotowość do wyjazdów służbowych (w tym zagranicznych)

Firma oferuje:
Zatrudnienie na podstawie umowy
Praca w międzynarodowej firmie, będącej liderem w swojej branży
Praca z wykorzystaniem bardzo nowoczesnych rozwiązań technologicznych
Częste uczestnictwo w szkoleniach,możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji,udział w międzynarodowych projektach
Jasno nakreślona ścieżka rozowju i awansu,
Przyjazna atmosfera pracy w dynamicznym zespole,
Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i kompetencji,
System premiowy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.