Simax Polska Sp. z o.o.
SIMAX od lat jest niezawodnym partnerem w branży motoryzacyjnej, dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować wysoką jakość realizacji naszych projektów, realizujemy m.in montaż mechaniczny lini produkcyjnych, instalacje elektryczne oraz kompleksowe programowanie robotów przemysłowych.

Programista PLC

Od: Simax Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gliwice, wyjazdy na projekty międzynarodowe

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy do naszego rozwijającego się oddziału w Gliwicach kandydata/kandydatki na stanowisko Programista PLC – więc jeżeli czujesz monotonię w swojej dotychczasowej pracy i jednocześnie skrywasz w sobie niewykorzystane pokłady zawodowej energii- dołącz do Nas!

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe na kierunku Automatyka i Robotyka, Budowa Maszyn, Mechatronika etc.
  • minimalne doświadczenie zawodowe- 2 lata,
  • wiedza z zakresu programowania sterowników przemysłowych,
  • znajomość standardów programowania dla VW, BMW, Mercedes,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • gotowość do wyjazdów w ramach projektów międzynarodowych,
  • znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • współpracę przy międzynarodowych projektach dla wiodących marek na świecie w branży automotive i nie tylko,
  • możliwość pracy w międzynarodowej firmie,
  • niezbędne narzędzia do pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.