Opis stanowiska pracy

PRACA W TRYBIE ZDALNYM ORAZ DELGACJACH ZAGRANICZNYCH

-tworzenie oprogramowania sterowników PLC
uruchamianie linii przemysłowych u klienta
tworzenie dokumentacji technicznej
tworzenie wizualizacji (HMI)

Wymagania

rok doświadczenia na stanowisku programisty PLC
umiejętność programowania sterowników PLC
znajomość środowisk programistycznych np TIA Portal, Step 7, Studio 500
mile widziana znajomość standardów programowania w branży automotive, np Vass, Integra, Sicar - w przypadku kandydatów z innych branż możliwość przyuczenia
komunikatywna znajomość języka angielskiego
mile widziana znajomość języka niemieckiego - nie jest to warunek konieczny

Prezentacja firmy

Zajmujemy się rekrutacją specjalistów, inżynierów oraz kadry zarządzając... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
9
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Motoryzacja / Automotive