Programista PLC; Wdrożeniowiec MFC, WCS, WMS; Designer AutoCad; Project Manager; Pracownik administr

SSI Schäfer Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W ramach ekspansji na rynku polskim firma SSI Schäfer Sp. z o.o. poszukuje do nowo planowanej placówki w Poznaniu specjalistów z zakresów:

* programowanie PLC (preferowane doświadczenie ze sterownikami Siemens)
* design rozwiązań logistycznych (wymagana znajomość Auto CAD)
* tworzenia i wdrażania systemów zarządzania magazynem (MFC, WCS, WMS)
* wdrożeń systemów automatycznych (zarządzanie projektami)
* tworzenie dokumentacji wdrożeniowej dla systemów logistycznych (znajomość norm,
certyfikaty CE, …)
* prowadzenie i administracja biura

Preferowane są osoby ze znajomością logistyki wewnątrzmagazynowej.

Wymagania

• znajomość stosownego zagadnienia - PLC, MFC, WCS, WMS, CAD oraz
Ms Office - (warunek konieczny)
• bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego -
(warunek konieczny)
• wykształcenie techniczne lub ostatni rok studiów ( kierunek
związany z intralogistyką )
• umiejętność logicznego myślenia,
• dynamika i kreatywność w działaniu,
• zdolność do pracy zespołowej,

Prezentacja firmy

SSI SCHÄFER jest światowym liderem wśród dostawców wszechstronnych rozwi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
możliwe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria