Programista PLC - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy - integratora automatyki przemysłowej, poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

Programista PLCMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Programowania sterowników PLC (Siemens).
  • Wdrażanie systemów automatyki na rzeczywistych obiektach w Polsce i za granicą.
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach z branży automatyki procesowej/ maszynowej/ intralogistyki.
  • Programowanie robotów i serwonapędów.

Wymagania:

  • 4 letnie doświadczenie jako programista/ automatyk/ wdrożeniowiec w zakresie sterowania PLC.
  • Biegła znajomość oprogramowania PLC Siemens (300/ 400/ 1500), TIA Portal, Step 7 a także systemu SCADA (Wonderware/ Siemens)
  • Znajomość programowania robotów (ABB/KUKA/Fanus), oraz serwonapędów.
  • Doświadczenie w programowaniu PLC Allen Bradley oraz znajomość PCS7 będzie dodatkowym atutem.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - wymóg konieczny.
  • Gotowość do podróży służbowych - ok 30% czasu pracy poza biurem (70% w systemie home office).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji.
  • Atrakcyjne warunki finansowe.
  • Kursy i szkolenia w zakresie innowacyjnych rozwiązań technicznych stosowanych w przemyśle- również międzynarodowe.
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych i zaawansowanych technologii.
  • Atrakcyjne benefity (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języków a także szkoleń i kursów, spotkania integracyjne).
  • Zgrany i doświadczony zespół.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.