Programista PLC - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista PLCMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Programowanie z zakresu PLC, HMI
  • Rozruch napędów oraz wszelkich urządzeń
  • Udział we wdrożeniach u klientów
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (automatyka, elektronika, mechatronika)
  • Znajomość sterowników Siemens, Phoenix, Allen Bradley
  • Zdolności analityczne i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę w pełnym wymiarze)
  • Udział w ciekawych projektach w kraju oraz za granicą
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.