Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.
Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Programista PLC (MK)

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:

  • programowanie sterowników PLC,
  • tworzenie wizualizacji,
  • aktywne uczestnictwo w nowych projektach i uruchomieniach,
  • sporządzanie dokumentacji technicznej,
  • ścisła współpraca z dywizją robotyki, automatyki oraz konstruktorskiej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu automatyka, elektronika,
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętność programowania sterowników PLC- Siemens Step7,
  • mile widziana znajomość standardów VW/BMW,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Nasz Klient oferuje:

  • możliwość kształcenia, rozwoju oraz awansu w firmie,
  • uczestnictwo w realizacji międzynarodowych projektów,
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • narzędzia niezbędne do realizacji wyznaczonych celów, organizację podróży
  • służbowych oraz zwrot wszystkich kosztów delegacji, diety.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:
Programista PLC

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.