Programista PL/SQL

Wrocław, 50-049, dolnośląskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Programistę PL/SQL, który dołączy do naszego zespołu, aby wziąć udział w rozwoju hurtowni danych w sektorze finansowym.

Obowiązki:

  • Tworzenie koncepcji dotyczącego przyszłego systemu hurtowni danych
  • Rozwijanie środowiska hurtowni danych
  • Pozyskiwanie informacji z systemów zewnętrznych do hurtowni danych oraz ich konsolidacja
  • Rozwój narzędzi dla systemu informacji zarządczej, w zakresie: przetwarzania, prezentacji oraz dystrybucji informacji
  • Projektowanie, budowa i zasilanie repozytoriów hurtowni danych, integrujących dane do wykorzystania przez inne systemy informatyczne
  • Rozwój narzędzi wspomagających proces kontroli jakości danych gromadzonych w Hurtowni Danych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe z hurtownią danych na podobnym stanowisku (programisty)
  • Zaawansowana znajomość relacyjnych baz danych oraz języka PL/SQL
  • Umiejętność optymalizowania zapytań SQL
  • Mile widziane doświadczenie z pracą z narzędziami: ETL (IBM Infosphere Data Stage, Ab Initio, Informatica, Talend)
  • Chęć rozwoju jako programista ETL w obszarze hurtowni danych

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Nie wahaj się ani chwili i dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy częścią ALTEN Group, skupiającej na całym świecie ponad 33 000 specjalistów z... dziedziny Inżynierii oraz IT. Realizujemy najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla branż: kosmicznej, lotniczej, motoryzacji, finansowej, bezpieczeństwa i obronności, medycznej, energetycznej oraz przemysłu kolejowego i morskiego. Tworzymy zespół pasjonatów technologii, którzy udowadniają, że ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. Na co dzień bardzo ważna jest dla nas nieformalna, miła atmosfera. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, pomysłami i otwartością na innych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych , Praca IT - Programowanie / Analizy