programista pl/sql

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta - prestiżowej, globalnej firmy ubezpieczeniowej poszukujemy Programisty PL/SQL.

programista pl/sqlMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • projektowanie rozwiązań w technologii Oracle DB i PL/SQL
  • implementacja wymagań biznesowych z użyciem PL/SQL
  • modelowanie struktur danych
  • optymalizacja zapytań SQL oraz funkcji/procedur PL/SQL
  • analiza wydajności bazy danych oraz jej optymalizacja

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość PL/SQL oraz problematyki baz danych (w szczególności Oracle DB)
  • minimum 3 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wiedza w zakresie optymalizacji zapytań SQL
  • znajomość narzędzi Subversion, Enterprise Architect
  • umiejętność identyfikacji, analizowania oraz rozwiązywania problemów
  • zaangażowanie oraz nastawienie na cel i realizację zadań
  • umiejętność pracy zespołowej
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • znajomość języka angielskiego w stopniu minimum średniozaawansowanym

Mile Widziane

  • wiedza biznesowa oraz doświadczenie z sektora ubezpieczeniowego
  • znajomość technologii XML
  • doświadczenie w rozwiązaniach ETL i projektach migracji danych
  • znajomość rozwiązań BI (BI Publisher, TIBCO, Jaspersoft)

Oferujemy:

  • dofinansowanie na produkty ubezpieczeniowe
  • premia roczna od 10 – 15 % rocznego wynagrodzenia brutto kandydata
  • Multisport, ubezpieczenie medyczne

Zapraszamy do niezobowiązującej rozmowy na temat stanowiska oraz innych projektów prowadzonych przez rekrutacyjmy zespół ICT.

Consultant ICT, tel. +48 735 201 982, mail: dra@hrk.eu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.