Programista PHP

Grupa VSC.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Grupa VSC to stabilna firma z ugruntowaną pozycją rynkową. Od przeszło 19 lat prowadzimy programy lojalnościowe, badania mystery shopping oraz Polski Program Jakości Obsługi. Liczne nagrody: Diament Forbes 2013, e-Diament Forbes 2013, Gazela Biznesu 2012 plasują nas na pozycji lidera w branży.

Naszymi klientami są największe światowe marki, m.in. 3M, BP, Biedronka, BenQ, Bosch, Ekstraklasa, GfK Polonia, Grupa Żywiec, Kruk, Mapei, Microsoft, Play, Siemens, T-Mobile, Visa.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

do działu zajmującego się tworzeniem, obsługą i rozwojem systemów do zarządzania programami lojalnościowymi dla klientów naszej firmy.

Miejsce pracy: WROCŁAW, Sky Tower

Oczekujemy:

  •  bardzo dobrej, popartej praktyką znajomości PHP 5;
  •  znajomości SQL i umiejętności efektywnej pracy z relacyjnymi bazami danych;
  • doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych w oparciu o Zend Framework 1;
  • dobrej znajomości wzorców obiektowych (głównie MVC);
  • obsługa systemu kontroli wersji GIT, SVN.

Oferujemy:

  • nowe wyzwania, ciekawe projekty dla największych marek;
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole, przyjazną i nieformalną atmosferę pracy, bez korporacyjnych ograniczeń;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, karty Multisport, premie;
  • współpracę z doświadczonymi programistami, projektantami i grafikami;
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt, w stabilnej firmie, wolne weekendy;
  • możliwość realizacji własnych pomysłów, rozwoju i awansu.

Poszukujemy osób, które:

  • są samodzielne i kreatywne w rozwiązywaniu postawionych problemów;
  • potrafią pracować zespołowo;
  • dobrze radzą sobie z zadaniami wykonywanymi pod presją czasu;
  • rzetelnie podchodzą do powierzonych im obowiązków i nie mają problemów z organizacją i planowaniem swojej pracy;

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość innych (oprócz PHP) języków programowania;
  •  znajomość technologii Javascript/AJAX, HTML5/CSS 2 i 3;
  • znajomość infrastruktury sieciowej, umiejętność konfiguracji serwerów UNIX;
  • umiejętności organizacyjne, doświadczenie w roli lidera zespołu.

Prezentacja firmy

Grupa VSC od 1998 roku ściśle specjalizuje się w marketingu relac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy