Opis stanowiska pracy

W firmie EACTIVE zajmujemy się zwiększaniem widoczności stron w internecie przy pomocy najskuteczniejszych narzędzi z obszaru marketingu on-line. Od 2000 roku nieustannie zdobywamy doświadczenie, stając się z roku na rok lepsi i bardziej otwarci na potrzeby naszych klientów. Zwiększamy rozpoznawalność w internecie naszych klientów – i #wiemyjak to robić.

Dział Realizacji firmy EACTIVE poszukuje osoby, na stanowisko:

Programista PHP

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość PHP, HTML i CSS oraz MySQL lub PostgreSQL

- znajomość programowania obiektowego i wzorców projektowych

- umiejętność pracy z obcym kodem, tworzenia dokumentacji, komentowania kodu

- podstawowa znajomość języka Angielskiego umożliwiająca swobodne czytanie dokumentacji

- doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych, umiejętność tworzenia czytelnego kodu

- dokładność i staranność w pracy zaangażowanie, systematyczność oraz kreatywne myślenie

Dodatkowym atutem będzie:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- znajomość systemu Linux i podstawowych komend

- znajomość języka JavaScript i frameworka jQuery

- znajomość zagadnień optymalizacji prędkości ładowania strony

- znajomość zagadnień bezpieczeństwa webaplikacji

- znajomość XML, CSV, JSON

- umiejętność pracy z: SVN, Redmine

- znajomość popularnych frameworków: Symfony, CakePHP, CodeIgniter, Zend

Oferujemy:

- satysfakcjonujące wynagrodzenie

- swobodę pracy i dużą samodzielność w działaniu

- elastyczne godziny pracy, a w piątki pracę do 14.00

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku reklamy SEM/SEO w Polsce

- kartę Mulitsport

- umowę o pracę

- przyjazną atmosferę wśród zaangażowanych i ambitnych ludzi z pasją

- imprezy i wyjazdy integracyjne

- pracę z innymi programistami i webmasterami

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu EACTIVE, prześlij nam swoje CV.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się marketingiem internetowym nieprzerwanie od 4 wrześn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy