Power Media

Programista PHP

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • projektowanie i implementacja nowych aplikacji,
  • rozwój istniejących aplikacji,
  • udział i pomoc w identyfikacji najlepszych rozwiązań technologicznych,
  • opracowywanie procedur testowych i wdrożeniowych.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia we wdrażaniu aplikacji internetowych i systemów CMS,
  • bardzo dobra znajomość PHP w tym OOP,
  • znajomość frameworka Symfony2,
  • znajomość relacyjnych baz danych (SQL),
  • umiejętność pracy z systemem kontroli wersji Git,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z Magento, Prestashop, Pimcore,
  • umiejętność pisania testów automatycznych,
  • znajomość Sonaty i wiodących bundle’i Symfony,
  • znajomość Elasticsearch, Lucene lub Solr,
  • znajomość RabbitMQ, Redis,
  • znajomość HTML5, JavaScript,
  • konto na GitHub z udostępnionymi własnymi repozytoriami.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę współpracy w oparciu o własną działalność,
  • motywujące wynagrodzenie,
  • udział w ciekawych, międzynarodowych projektach,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę MultiSport,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb pracownika,
  • luźną atmosferę pracy i niebanalne poczucie humoru.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media