LeasingTeam Sp. z o.o.
IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista PHP

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 005081
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie aplikacji wewnętrznych oraz aplikacji dostępnych dla klientów końcowych;
  • Uczestnictwo w pracach projektowych nad nowymi aplikacjami;
  • Programowanie komunikacji między systemami w warstwie API;
  • Dbanie o jakość kodu - code review, pisanie testów jednostkowych;
  • Tworzenie i rozwój dokumentacji.

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w PHP;
  • Dobra znajomość frameworków (np. Symfony);
  • Dobra znajomość PHP5 (mile widziane PHP7);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym;
  • Znajomość bazy danych MySQL oraz systemu kontroli wersji GIT;
  • Mile widziane doświadczenie pracy w SCRUMIE;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole;
  • Komunikatywność.

Oferta:

  • Udział w międzynarodowych projektach i ciekawych szkoleniach;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, Multisport);
  • Możliwość uczestniczenia w eventach branżowych;
  • Lekcje języka angielskiego;
  • Chillout room i udogodnienia dla rowerzystów;
  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji (przy metrze);
  • Przyjazna atmosfera pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.