Programista PHP

uPaid Sp.zo.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Będziesz odpowiedzialny za rozwój i tworzenie nowego oprogramowania w ramach projektów prowadzonych przez uPaid. Mile widziane osoby z aspiracjami na lidera zespołu.

Dlaczego warto u nas pracować ?

Udział w specjalistycznych szkoleniach
Nauka języka angielskiego w biurze w godzinach pracy
Elastyczne godziny pracy
Bogaty pakiet socjalny: karta multisport, opieka medyczna
Wyjazdy integracyjne – góry, żagle, itp.
Premie roczne
Udział w interesujących projektach z zakresu IT, w tym projektach międzynarodowych
Owocowe wtorki
Chillroom z xBox'em

Wymagania

Czego wymagamy:

Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku programisty PHP
Znajomość wzorców projektowych
Umiejętność posługiwania się przynajmniej jednym z frameworków PHP np.: Laravel
Dobra znajomość MySQL
Znajomość i zrozumienie pojęcia SOLID
Praktyczna znajomość systemu kontroli wersji GIT
Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
Angielski na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną
Mile widziana znajomość metodyk tworzenia oprogramowania DDD, TDD
Znajomość metodyk projektowych, szczególnie SCRUM

Prezentacja firmy

uPaid Sp. z o.o. <br/>Od 2011 roku działamy na rynku płatności mobilnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy