Krakowskie  e-Centrum Informatyczne Jump Sp. j.

Programista PHP

Od: Krakowskie e-Centrum Informatyczne Jump Sp. j.
Miejsce pracy: Kraków, 30-418

Twoim naturalnym językiem jest PHP? Czujesz potrzebę ciągłego tworzenia? Zależy Ci na jakości tego co robisz? Nasi programiści też tak mają - dołącz do nich.

Zadania stanowiska:

- współtworzenie wielu zaawansowanych aplikacji dla branży hostingowej,

- projektowanie architektury systemów,

- programowanie logiki biznesowej oraz projektowanie bazy danych,

- dokumentowanie swojej pracy.

Oferujemy:

- udział w zaawansowanych projektach z użyciem wielu technologii,

- realny wpływ na kształt aplikacji używanych przez wielu użytkowników,

- wparcie doświadczonego zespołu w podnoszeniu jakości kodu (CI, TDD, code review),

- komfortowe warunki pracy (edytor PHPStorm, 2 monitory),

- przyjazną atmosferę pracy,

- pakiet prywatnej opieki medycznej,

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie

Oczekiwania:

Najważniejsze to zapał do pracy, głowa pełna pomysłów, chęć poznawania nowego oraz umiejętność programowania obiektowego w PHP.

Ponadto istotne jest dla nas:

- doświadczenie w pracy z frameworkiem MVC (preferowane Symfony 2),

- znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych,

- praktycznej znajomości Javascript,

- praktycznej znajomości CSS,

- podstawowej znajomości systemu Linux na poziomie użytkownika.

Mile widziane:

umiejętność pisania testów jednostkowych (PHPUnit, phpspec),

-znajomość narzędzi wspomagających ciągłą integrację,

- znajomość języka Python,

- znajomość platformy Node.js