Programista PHP

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla jednego ze swoich Klientów  - znanej na rynku firmy będącej integratorem nowoczesnych technologii informatycznych i medycznych poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista PHPMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Budowa i rozwój oprogramowania dla szeroko rozumianej branży medycznej zarówno w zakresie backendu jak i frontendu aplikacji (w zależności od Twoich dedykowanych umiejętności)
  • Implementacja, rozwój i utrzymanie istniejących funkcjonalności
  • Udział w procesie projektowania nowych modułów systemu
  • Tworzenie prototypów funkcjonalnych i architektonicznych oprogramowania
  • Współpraca z działem projektowania i analiz z wykorzystaniem notacji UML
  • Ścisła współpraca z zespołem jakości w zakresie weryfikacji funkcjonalnej
  • Wsparcie działu utrzymania przy rozwiązywaniu zgłoszeń trzeciej linii

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka PHP ze szczególnym naciskiem na programowanie obiektowe zgodnie z zasadami SOLID, w szczególności z użyciem wersji PHP 7
  • Dobra znajomość języka JavaScript oraz frameworka jQuery
  • Znajomość języka HTML oraz arkuszy stylów CSS
  • Bardzo dobra znajomość języka zapytań SQL
  • Doświadczenie w pracy z bazą danych MySQL
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych – używamy PHPUnit z Mock Objects
  • Znajomość systemu kontroli wersji SVN lub Git
  • Motywacja do wykonywania zadań i umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów
  • Chęć rozwoju i uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

Mile widziane:
  • Doświadczenie w używaniu narzędzi composer oraz npm
  • Doświadczenie w implementacji projektów z wykorzystaniem Zend Framework 2, Zend Framework 3 oraz Apigility
  • Doświadczenie w pracy z bazą danych PostgreSQL
  • Praktyczna znajomość systemu operacyjnego LINUX
  • Umiejętność pisania skryptów Bash/Shell
  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect
  • Doświadczenie z BDD i frameworkiem Behat
  • Doświadczenia z bibliotekami ORM w szczególności Doctrine

Oferujemy:

  • Pracę w firmie na tyle dużej, że wszystko jest dobrze poukładane, a jednocześnie na tyle małej aby nie czuć się jak trybik w korporacji
  • Stabilność zatrudnienia
  • Uczestnictwo w uporządkowanym procesie wytwórczym
  • Decyzyjność i otwartość we wszystkich Twoich sprawach
  • Różnorodność zadań i wyzwań
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole
  • Rozwój zawodowy poprzez ukierunkowane szkolenia oraz uczestnictwo w nowych projektach
  • Możliwość pracy zdalnej (max 3 dni w tygodniu)
  • Nabycie doświadczenia specyficznego dla branży medycznej
  • Uczestnictwo w projektach prowadzonych metodyką SCRUM
  • Wprowadzenie w arkana DDD
  • Środowisko pracy, w którym code review (Upsource) to norma, a aplikacje budują się same (Jenkins CI)
  • Pozazawodowe integracje jeżeli tylko masz po pracy czas

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.