Opis stanowiska pracy

Grupa firm Baked Games / Tenkai zajmuje się tworzeniem oprogramowania na zlecenie dla różnych firm i instytycji. Tworzymy systemy przeznaczone dla biznesu (B2B), jak i również dla klientów (B2C). Pracujemy tworząc projekty na zlecenie, jak i również rozwijając własne kreatywne pomysły. Przy tworzeniu projektów wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne. Istniejemy na rynku już ponad 10 lat, a wśród obsługiwanych marek znajduje się wiele znanych marek i instytucji w kraju, jak i również firmy międzynarodowe. Wśród nich możemy wyróżnić - ITI Neovision, aplikację Pampiś - projekt współfinansowany przez Ministerstwo Zdrowia oraz Swiss Contribution, Lena Lighting, OFF Festival, Urząd Miasta w Chorzowie, Urząd Miasta w Katowicach, Teatr Łaźnia Nowa w Krakowie, Europharma, Artur Rojek.

Jeśli chcesz pracować jako Programista PHP i chcesz:

  • projektować i rozwijać nowe aplikacje intranetowe i internetowe,
  • integrować różne systemy przy pomocy API,
  • rozwijać swoje umiejętności przy pracy nad ciekawymi projektami,

Możemy Ci zaoferować:

  • pracę w rozwijającej się firmie,
  • możliwość pracy przy projektach dla znanych firm,
  • możliwość dostosowania godzin pracy,
  • możliwość rozwoju umiejętności,
  • wsparcie zespołu,
  • pracę w przyjaznej atmosforze, w której poczujesz się członkiem zespołu,
  • komfortowe warunki pracy - wygodne krzesła, duże biurka, dostęp do ogrodu, siłownia oraz pokój relaksu,
  • dobrze wyposażone komputery z dużą ilością monitorów,
  • umowę o pracę lub inną dogodną dla Ciebie formę zatrudnienia.

Wymagania

  • posiadasz doświadczenie w programowaniu przy pomocy języka PHP,
  • znasz przynajmniej jeden framework PHP (Symfony mile widziane),
  • posiadasz przynajmniej podstawową wiedzę z projektowania stron w HTML5/CSS3 oraz znasz podstawy JavaScript,
  • masz doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (ze wskazaniem na MySQL),
  • jesteś gotowy na podjęcie się ciekawych projektów,

Prezentacja firmy

Grupa firm Baked Games / Tenkai zajmuje się tworzeniem oprogramow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy