Opis stanowiska pracy

  • programowanie nowych aplikacji webowych i sklepów internetowych
  • rozwój i utrzymanie istniejących już projektów (nasi Klienci są super, będziesz zadowolony/a)
  • wspieranie innych członków Zespołu swoim doświadczeniem, umiejętnościami i wiedzą
  • aktywne uczestnictwo w ulepszaniu procesu tworzenia oprogramowania w firmie
  • dbanie o wysoką jakość swojego kodu, jak i innych (Code Review)

Wymagania

  • min. 2 letniego doświadczenia w programowaniu PHP
  • dobrej znajomości programowania obiektowego w PHP
  • znajomości jednego z frameworków: Zend, Symfony
  • znajomości języka SQL oraz obycia w pracy z bazami danych MySQL
  • umiejętności pracy z GIT
  • języka angielskiego do swobodnego czytania dokumentacji technicznej

Prezentacja firmy

Cześć! Jesteśmy eEngine Software House. Specjalizujemy się w tworzeniu z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy