IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Programista PHP

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

Zadania / obowiązki:

  • Wsparcie i rozwój istniejących aplikacji wewnętrznego oprogramowania firmy
  • Projektowanie i tworzenie nowych funkcjonalności w technologii PHP
  • Dbanie, o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie
  • Wsparcie przy problemach z aplikacjami IT zgłaszanymi przez klientów zewnętrznych i wewnętrznych
  • Współpraca z członkami międzynarodowego zespołu w zakresie realizowanych projektów

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju w firmie, która ma ugruntowaną pozycję na rynku europejskim

Oczekiwania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w technologii PHP
  • Dobra znajomość przynajmniej jednego z wymienionych: HTML, CSS, javascript,MySQL, GIT, Wordpress, Forge, Python
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Nastawienie na realizację celu, otwartość na nowe technologie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.