Opis stanowiska pracy

Mint Software jest firmą software house rozwijającą nowoczesne aplikacje internetowe z branży fintech i e-commerce. Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów IT: programistów, projektantów i analityków, którzy tworzą naszą firmę i uczestniczą w jej rozwoju.

Poszukujemy osoby na stanowisko PHP Solution Developer.

Na tym stanowisku będziesz odpowiadać za programowanie rozwiązań w branży finansowej w technologii PHP. Będziesz współtworzyć architekturę rozwiązań i wpływać na kształt rozwiązań dostarczanych naszym klientom.

Pracujemy w technologiach:
- PHP 7,
- Symfony 3,
- Doctrine ORM,
- JavaScript,
- Angular JS,
- Node JS,
- RabbitMQ,
- PostgreSQL,
- WCF Services,
- Microsoft SQL Server,
- Pentaho Data Integration,
- Linux Ubuntu,
- Atlassian JIRA, Confluence, Bamboo, Bitbucket.

Oferujemy:
- prace w stabilnej i rozwijającej się firmie przy projektach w branży finansowej i e-commerce,
- prace w płaskiej strukturze organizacyjnej otwartej na zmiany i nastawionej na osiąganie efektów,
- duże możliwości rozwoju wiedzy z zakresu inżynierii oprogramowania i wiedzy domenowej w branży finansowej
- nastawienie na jakość, automatyzację pracy i zgodność z wzorcami inżynierii oprogramowania,
- pracę w organizacji zwinnej, działającej zgodnie z praktykami Agile,
- samodzielne i ambitne wyzwania stawiane zgodnie z posiadanymi kompetencjami,
- zorientowanie na realizację rozwiązań biznesowych,
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
- pracę w przyjemnym i przestronnym biurze z dobrą kawą i przekąskami,
- elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej,
- szkolenia, certyfikacje, udział w konferencjach
- spotkania i wyjazdy integracyjne

Wymagania

Doświadczenie w technologiach:
- PHP 7,
- Doctrine ORM.

Mile widziane:
- znajomość wzorca DDD,
- doświadczenie w pracy ze zautomatyzowanymi środowiskami Continuous Integration,
- znajomość zagadnień dotyczących branży finansowej lub e-commerce,
- umiejętności sprofilowane w jednym z kierunków: DevOps, Full-Stack, albo integracje systemów,
- doświadczenie w pracy w organizacji zwinnej Agile/Scrum,
- TDD,
- doświadczenie w pracy w środowisku Linux,
- znajomość rozwiązań Docker lub Kubernetes,
- wiedza z zakresu bezpieczeństwa, optymalizacji wydajnościowych i skalowania aplikacji internetowych

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem specjalistów IT, którzy codziennie wprawiają w ruch us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
7 000PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy