Opis stanowiska pracy

Jesteśmy software house'm rozwijającym nowoczesne aplikacje internetowe z branży fintech i e-commerce. Około 30 osób, doświadczeni eksperci IT: programiści, testerzy i analitycy. Lubimy otaczać się fajnymi ludźmi, którym się chce.

Poszukujemy PHP Solution Developera.

Na tym stanowisku będziesz odpowiadać za programowanie rozwiązań w branży finansowej w technologii PHP. Będziesz współtworzyć architekturę rozwiązań i wpływać na kształt rozwiązań dostarczanych naszym klientom.

Pracujemy w technologiach:

PHP 7,

Symfony 3,

Doctrine ORM,

JavaScript,

Angular JS,

Node JS,

RabbitMQ,

PostgreSQL,

WCF Services,

Microsoft SQL Server,

Pentaho Data Integration,

Linux Ubuntu,

Atlassian JIRA, Confluence, Bamboo, Bitbucket.

Oferujemy:

➡ pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie przy projektach w branży finansowej i e-commerce,

➡ pracę w płaskiej strukturze organizacyjnej otwartej na zmiany i nastawionej na osiąganie efektów,

➡ duże możliwości rozwoju wiedzy z zakresu inżynierii oprogramowania i wiedzy domenowej w branży finansowej,

➡ nastawienie na jakość, automatyzację pracy i zgodność z wzorcami inżynierii oprogramowania,

➡ pracę w organizacji zwinnej, działającej zgodnie z praktykami Agile,

➡ zorientowanie na realizację rozwiązań biznesowych,

➡ atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

➡ atrakcyjną ofertę pracowniczego wynajmu samochodu,

➡ pakiet sportowy,

➡ przyjemne i przestronne biuro z dobrą kawą i przekąskami,

➡ elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej,

➡ spotkania i wyjazdy integracyjne (Mazury, Pieniny, już myślimy, gdzie wybrać się następnym razem).

Wymagania

Wymagamy doświadczenia w technologiach:

✅ PHP 7,

✅ Symfony 3,

✅ Doctrine ORM.

Mile widziane:

➡ znajomość wzorca DDD,

➡ doświadczenie w pracy ze zautomatyzowanymi środowiskami Continuous Integration,

➡ znajomość zagadnień dotyczących branży finansowej lub e-commerce,

➡ umiejętności sprofilowane w jednym z kierunków: DevOps, Full-Stack albo integracje systemów,

➡ doświadczenie w pracy w organizacji zwinnej Agile/Scrum,

➡ TDD,

➡ doświadczenie w pracy w środowisku Linux,

➡ znajomość rozwiązań Docker lub Kubernetes,

➡ wiedza z zakresu bezpieczeństwa, optymalizacji wydajnościowych i skalowania aplikacji internetowych.

Aplikuj, nawet jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, przecież tak naprawdę nie szukamy ideału.

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem specjalistów IT, którzy codziennie wprawiają w ruch us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
8 000PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy