Opis stanowiska pracy

Firma outosourcingowa z siedzibą na ul. Starowiślnej 48 poszukuje programisty PHP w pełnym wymiarze godzin.

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość HTML/CSS/JS/Bootstrap/PHP OOP/MySQL
- Znajomość jednego z frameworków - Zend,Symfony
- Doświadczenie w pracy z JSON-RPC lub REST
- Umiejętność tworzenie wydajnych zapytań SQL
- Umiejetność pracy na znacznej liczbie danych
- Umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane:
- AngularJS (nawet jeżeli nie umiesz będzie czas na douczenie i przyswojenie)
- Znajomość działania jakiegokolwiek protokołu obsługującego drukarki fiskalne
- Znajomość działania Websocketów
- Język angielski na poziomie czytania dokumentacji technicznej

Zapewniamy:
wynagrodzenie rzędu 6000-12000 brutto na B2B w zależności od posiadanych umiejętności
miłą atmosferę pracy
miejsce parkingowe pos siedzibą firmy

Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz dołączyć do naszego zespołu - wyślij swoje CV

Prezentacja firmy

Firma consultingowo - outsourcingowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
8 000PLN - 16 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy