Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

  • Tworzenie od podstaw kluczowej dla funkcjonowania firmy aplikacji;
  • Rozwijanie i integrację obecnych systemów;
  • Praca nad rozwojem nowych funkcjonalności aplikacji i dopasowaniem do wymagań organizacji;
  • Proponowanie rozwiązań, optymalizacja istniejących zgodnie z dobrymi praktykami;
  • Tworzenie dokumentacji;
  • Współpraca z zespołem odpowiedzialnym za projekt.

Wymagania

Oczekujemy:

  • Podstawa to tworzenie prostych zapytań, obsługa phpmyadmin;
  • Zaawansowany poziom - najlepiej doświadczenie w używaniu CURL (tworzenie i pobieranie nagłówków, podstawianie user agent, odczytywanie zwracanych danych, funkcje zwrotne);
  • Umiejętność korzystania z system opartego na REST API;
  • Podstawowa wiedza pozwalająca wykonywać skrypty w tle i reagowanie zwracane dane;
  • Bezproblemowo komunikujesz się w języku angielskim;
  • Z uwagą i otwartością podchodzisz do potrzeb Klienta;
  • Cechuje Cię analityczny umysł, dlatego potrafisz efektywnie pracować z dużą ilość różnorodnych informacji, danych, terminów;

Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Prezentacja firmy

www. matysart. pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 150PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce