Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/06/2018.

Programista PHP (Starszy Specjalista/ Główny Specjalista)

Warszawa, mazowieckie

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Opis stanowiska pracy

Jeżeli (wymagania konieczne):

  • umiesz projektować architekturę aplikacji wielowarstwowych i modułów funkcjonalnych,
  • znasz technologie internetowe (http, HTML, CSS, JavaScript – jQuery, Knockout, XML),
  • znasz systemy baz danych i język SQL (preferowane PostgreSQL i MySQL),
  • znasz co najmniej jeden system wersjonowania,
  • masz praktyczną znajomość nowoczesnych frameworków dla aplikacji internetowych oraz wzorców projektowych i architektonicznych,
  • umiesz pisać dokumentację i potrafisz korzystać z dokumentacji technicznej w języku angielskim,
  • posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem PHP.

Dodatkowo (wymagania pożądane):

  • znasz framework Symfony 2.8,
  • masz praktyczną znajomość JSON i szablonów Twig,
  • jesteś samodzielny i kreatywny,
  • umiesz prowadzić prezentacje i szkolenia.

Możesz u nas brać udział w (główne obowiązki):

  • rozwijaniu kodu nowych oraz istniejących aplikacji WWW w technologii PHP,
  • analizach i przygotowywaniu specyfikacji wymagań,
  • przygotowywaniu projektów technicznych dla wyspecyfikowanych wymagań,
  • projektowaniu architektury aplikacji dla nowych serwisów internetowych i modułów funkcjonalnych,
  • usprawnianiu cyklu wytwarzania oprogramowania (m.in. poprzez inicjowanie wymiany wiedzy oraz propagowanie dobrych praktyk).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą,
  • pracę przy niestandardowych projektach umożliwiających zastosowanie autorskich rozwiązań,
  • dużą samodzielność,
  • pracę przy produktach dedykowanych dla przedsiębiorców,
  • miejsce pracy w dobrze skomunikowanej lokalizacji.

Zgłoszenia przyjmujemy do 7 marca 2018r.

PARP działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, podnoszenia kwalifikacji kadr i... kształtowania przyjaznego otoczenia biznesowego. Dzięki wsparciu Agencji firmy rozwijają działalność eksportową, wzorniczą, badawczo-rozwojową i wykorzystują w produkcji innowacje i nowoczesne technologie. Oferta PARP pozwala na kompleksową realizację projektów - od koncepcji po komercjalizację.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Konsulting , Praca IT - Project Management