Programista PHP - praktyki

Blue Paprica Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Internet jest Twoją pasją? Chcesz zobaczyć jak buduje się zaawansowane serwisy internetowe, społeczności i nowoczesne oprogramowanie na potrzeby Internetu?
Zapraszamy na praktyki w Niebieskiej Papryce.
Podczas nich będziesz mieć okazję pracować nad konkretnymi projektami pod okiem doświadczonego programisty.

Co oferujemy?

* ciekawe i rozwijające zadania o odpowiednim poziomie trudności,
* merytoryczne wsparcie podczas praktyki,
* pracę w metodologii SCRUM,
* możliwość indywidualnego ustalenia czasu pracy,
* przyjazną, luźną atmosferę,
* wspólne aktywności (mecze, imprezy i takie tam).

Miejsce: siedziba firmy
Czas: 1-3 miesięcy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy dołączyć klauzule o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.133 poz.883).

Wymagania

* dobra znajomość php i sql,
* umiejętność programowania obiektowego,
* podstawy js,
* umiejętność korzystania z linuksa.

Prezentacja firmy

Blue Paprica to agencja typu software house tworząca rozwiązania interne... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy