Programista PHP - Junior developer

Coal Creative

52-326 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli interesujesz się technologiami rozwiązaniami web’owymi,  jesteś studentem Informatyki lub ukończyłeś kurs PHP, i chciałbyś/chciałabyś sprawdzić się w naszym teamie, zapraszamy na rozmowę. Aktualnie poszukujemy programisty, który pomoże nam w realizacji i rozwoju dedykowanych aplikacji web dla naszych klientów.

Podstawowe zadania:

    •    Wsparcie i rozwój wielu aplikacji
    •    Tworzenie wysokiej jakości kodu w języku PHP
    •    Praca w zespole specjalistów

Wymagania:

    •    Pasja do programowania potwierdzona zrealizowanym własnym projektem (przesyłajcie link do GIT’a ponieważ tylko te będą rozpatrywane) Nie interesuje nas wykształcenie czy doświadczenie w pracy komercyjnej, jeżeli lubisz pisać, chcesz się rozwijać i masz czym się pochwalić nie wymagamy niczego więcej
    •    Zrozumienie/znajomość PHP
    •    Zrozumienie/znajomość relacyjnych baz danych (MySQL, PostgreSQL)
    •    Podstawowa znajomość HTML, CSS, JavaScript
    •    Zdolność do szybkiego uczenia się i przyswajania wiedzy
    •    Sumienność, odpowiedzialność, terminowość
    •    Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane
    •    Zrozumienie/znajomość React
    •    Zrozumienie wzorców projektowych
    •    Znajomość Symfony bądź dowolnego innego framework’u PHP

Oferujemy:
    •    pracę nad zróżnicowanymi i innowacyjnymi projektami
    •    stały rozwój umiejętności
    •    wynagrodzenie zależne od doświadczenia, wiedzy i zaangażowania
    •    świetną atmosferę pracy w zgranym i kreatywnym zespole

Z jakimi narzędziami i technologiami głównie pracujemy?

Server side: PHP 7, Symfony, Propel ORM/Doctrine
Databases: MySQL, PostgreSQL
Workflow: Gitlab (Agile, Continuous Integration)

Prezentacja firmy

Coal Creative to wielokrotnie nagradzana Agencja Interaktywna z Wrocławi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce