Programista PHP / Javascript (Back-end Developer)

SG Systems sp. z o.o.

02-237 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy człowieka gotowego dołączyć do Naszego zespołu programistycznego. Jesteśmy małą firmą programistyczną, zajmującą się na co dzień rozwojem aplikacji dedykowanych. Stawiamy na długoterminowe kontrakty z klientami, rzadkością są u Nas kilku dniowe projekty. Naszym pracownikom oferujemy samodzielnie prowadzenie projektów jak i pracę zespołową w team-ach od 2 osób.

W chwili obecnej do Naszego zespołu poszukujemy:

Programisty PHP / Javascript (Back-end developer-a)

Staramy się łączyć pracę z pasją i szukamy osób o podobnym nastawieniu. Usługi świadczymy dla klientów z polski i zagranicy, tak mniejszych firm jak i dużych zatrudniających setki osób. Nie jesteśmy żadną korporacją i liczymy na znalezienie partnera na lata, nie szukamy ludzi na chwilę.

Zapoznaj się poniżej z Naszymi głównymi wymaganiami, jeśli spełniasz Nasze oczekiwania zapraszamy Cię do kontaktu, sprawdź się a zaoferujemy Ci pełną wyzwań pracę i rozwój zawodowy.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

• Tworzenie nowych systemów dedykowanych wg wytycznych oraz ich rozwój

• Rozwój swoich umiejętności technicznych

Jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań i z czystym sumieniem możesz powiedzieć:

„jestem programistą” – zapraszamy do kontaktu.

Dodatkowo cenimy:

• Znajomość systemu kontroli wersji (używamy GIT-a),

• Znajomość technik optymalizacji i poprawy wydajności,

• Znajomość linii poleceń,

• Odnajdywania się w technologiach JavaScript (Node.js, React (Native) itp.)

W zamian oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i zaangażowania,

• elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej w wybrane dni,

• zatrudnienie na umowę o pracę,

• ciekawą, pełną wyzwań pracę w zgranym zespole,

• możliwość współtworzenia ciekawych projektów, również międzynarodowych,

• miłe środowisko, komfortowe warunki pracy,

• możliwość udziału w atrakcyjnych szkoleniach.