Programista PHP / Frontend

STATSCORE sp. z o.o

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

STATSCORE poszukuje kandydatów na stanowisko Programista PHP / Frontend.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za programowanie autorskich produktów frontend'owych STATSCORE.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość JavaScript
  • dobra znajomość OOP
  • dobra znajomość vue.js
  • dobra znajomość ECMAScript 2016
  • doświadczenie w tworzeniu responsywnych layoutów
  • praktyczna wiedza w zakresie stosowania wzorców projektowych
  • umiejętnośc pracy z RESTful API
  • doświadczenie w pracy w zespole
  • znajomość LESS/SASS
  • znajomość Node.js
  • znajomość systemów kontroli wersji (Git / Mercurial)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej
  • podstawowa wiedza umożliwiająca prace w systemie Linux (Ubuntu)
  • terminowość
  • kreatywność

Mile widziane:

  • umiejętnośc pisania testów (Mocha, JasmineJS, PHPUnit, Selenium)
  • doświadczenie w pracy z frameworkami PHP (preferowany: Laravel)
  • duża wrażliwość na jakość kodu
  • znajomość WebSocket
  • znajomość usługi Pusher
  • umiejętnośc optymalizacji kodu JS i CSS
  • doświadczenie w TDD
  • znajomość AWS
  • znajomość redis
  • znajomość zasad SCRUM
  • znajomość zasad sportowych
  • znajomość narzędzi JIRA, Confluence, IDE PhpStorm

Co oferuje STATSCORE:

  • zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku rozwiązań sportowo-marketingowych
  • pracę przy dużych projektach o tematyce sportowej
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
  • dobre wynagrodzenie (silnie zależne od umiejętności)
  • przyjazną atmosferę pracy w efektywnym zespole scrum'owym
  • naukę języka angielskiego z wykwalifikowanym native speakerem
  • karty Multisport
  • komfortowe warunki pracy w jednym z najnowocześniejszych biur w Polsce
  • pokój rozrywki w biurze (piłkarzyki, darty, konsola gier)
  • dobrze wyposażona kuchnia (świeże owoce, napoje)
  • dofinansowania do kursów / szkoleń / studiów IT.
  • spotkania integracyjne, wyjazdy, imprezy w plenerze :)

Prezentacja firmy

STATSCORE sp. z o.o. tworzą ludzie, dla których sport to coś więcej niż ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 11 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Inżynieria, Praca IT - Bazy danych