Programista (PHP, C#)

EXIS Interactive

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Kluczowe zadanie:
- rozwijanie systemów i usług w językach PHP i C#, wykorzystujących bazy danych SQL połączone z systemami ERP i e-commerce.

Wymagania

Podstawowe wymagania:
- Umiejętność tworzenia aplikacji w języku PHP + mySQL/PostgreSQL
- Umiejętność tworzenia aplikacji w języku C#
- Znajomość SQL
- Znajomość JavaScript, jQuery, Bootstrap, CSS

Poza tym mile widziane są:
- Znajomość framework'ów Yii i Laravel
- Znajomość jęz. angielskiego (dokumentacja techniczna)
- Doświadczenie

Oferujemy:
- Pełen etat i umowę o pracę na czas nieokreślony
- Możliwość rozwoju zawodowego przy realizacji interesujących projektów
- Wygodne warunki pracy w centrum miasta

Prezentacja firmy

______________________________________________________________ <br/> <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy