Programista Operator Maszyn CNC - frezarka

Moltton

Sosnowiec, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • Obsługa 3-osiowej frezarki CNC oraz jej programowanie (z poziomu maszyny),
  • Kontrola jakości wykonanego produktu,
  • Programowanie dokumentacji (Solid CAD-CAM),
  • Dbanie o prawidłowy przebieg procesu obróbki,
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe techniczne,
  • Doświadczenie w pracy na maszynach CNC,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość systemu sterowania HEIDENHAIN,
  • Mile widziane umiejętności programowania SOLID CAD- CAM,
  • Umiejętność dobierania odpowiednich narzędzi i parametrów skrawania,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • Obsługa przyrządów pomiarowych,
  • Obsługa komputera,
  • Praca w systemie 3-zmianowym.

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Umowę o pracę.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy