Programista Operator maszyn CNC Finlandia

Jakub Wojciechowski - EastGate Recruitment

Finlandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy Finlandii

Operator / Programista CNC - Heidenhain Siemens Mazatrol Fanuc
Miejsca pracy - różne lokalizacje w Finlandii

poszukujemy operatorów, programistów oraz mechaników maszyn CNC do pracy w Finlandii

Obowiązki:
obsługa i programowanie maszyn CNC Frezarek i Tokarek: Heidenhain Siemens Mazatrol Fanuc
produkcja średniej wielkości elementów

Wymagania:
komunikatywna znajomość języka angielskiego
doświadczenie
prawo jazdy kat. B
umiejętność programowania maszyn CNC
znajomość rysunku urządzeń pomiarowych

Oferujemy:
fińska umowa o pracę
wynagrodzenie 14,00 - 16,00 euro/godz. brutto + dodatki za pracę na zmianę wieczorną - 1,19 Euro i nocną - 2,19 Euro
zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
Pracodawca pokrywa koszt dojazdu do Finlandii (do 100 euro)
składki oraz podatki odprowadzane w Finlandii przez Pracodawcę
ubezpieczenie

Prezentacja firmy

Firma EastGate Recruitment jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzący... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji