Programista/operator CNC MAZAK (Belgia)

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Herentals, zagranica

Od: IMPACT Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Herentals

Dla naszego belgijskiego klienta, poszukujemy doświadczonych frezerów CNC z doświadczeniem w programowaniu w Mazatrolu.

Obowiązki:

  • Praca z frezarką CNC Mazak V25
  • Programowanie maszyny CNC zgodnie ze specyfikacjami technicznymi w systemie Mazatrol
  • Czasami  praca z tokarką Mazak Slant 60
  • Instalowanie programu, konfigurowanie i uruchamianie maszyny, utrzymanie procesu produkcyjnego
  • Wybór odpowiednich narzędzi, ich wymiana
  • Kontrola jakości
  • Dokonywanie poprawek
  • Krótkie i długie serie
  • Pomiar materiału za pomocą specjalnych narzędzi, takich jak mikrometry, suwak, mierniki, trójwymiarowy stół pomiarowy

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu i obsłudze frezarek CNC Mazak
  • Umiejętności w zakresie interpretacji dokumentacji technicznej, pisania programów, konfigurowania frezarki
  • Możliwość wykonywania pomiarów przy użyciu określonych narzędzi
  • Przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Kilka lat doświadczenia w programowaniu i obsłudze frezarek CNC
  • Znajomość Mazaka V25 z Mazatrolem (będzie dużym atutem)

Oferujemy:

  • W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
  • Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia 16-17.50 Euro brutto
  • W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, nielimitowany Internet, woda, gaz i prąd w cenie 72 € / tydzień (zakwaterowanie 5 min pieszo od pracy)
  • Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
  • Premię na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
  • Dodatek wakacyjny w wysokości – 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
  • Zasiłek rodzinny na każde dziecko
  • Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
  • Opiekę naszych wielojęzycznych koordynatorów

Certyfikat KRAZ 275

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.