Oferta wyróżniona

Programista .NET

Wrocław, dolnośląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta zajmującego się projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań IT poszukujemy .NET Developera do wsparcia innowacyjnych projektów aplikacji webowych i desktopowych. Szukamy osób, które będą brały czynny udział w rozbudowie i modyfikowaniu istniejących aplikacji oraz projektowaniu i optymalizacji baz danych.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i tworzenie aplikacji webowych oraz desktopowych
  • Rozbudowa i modyfikowanie istniejących aplikacji
  • Projektowanie i optymalizacja baz danych
  • Praca w zespole projektowym (Agile, Scrum)
  • Projektowanie oraz implementacja rozwiązań z użyciem najnowszych rozwiązań technologicznych

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Dobrą znajomość ASP.NET, C# oraz Microsoft.NET Framework
  • Znajomość MS SQL Server
  • Znajomość JavaScript, HTML5, CSS
  • Mile widziana wiedza nt. tworzenia i wykorzystywania web/Windows serwisów
  • Mile widziana wiedza z zakresu ORM (np. Entity Fromwork)
  • Mile widziana umiejętności programowani aplikacji webowych z wykorzystaniem wzorca MVC
  • Mile widziana znajomość systemów kontroli wersji (np. TFS), wzorców projektowych oraz ich praktycznego wykorzystania

Oferujemy:

  • Współpracę na kontrakcie B2B (via Devire)
  • Stawkę: 75-90 pln netto + VAT/ godzinę
  • Pozytywną atmosferę pracy w zespole
  • Pracę nad innowacyjnym projektem
  • Pracę od zaraz w dogodnej lokalizacji

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy