Programista .Net

VLOG

Warszawa, mazowieckie

VLOG

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu wielowarstwowych aplikacji ASP.NET MVC
  • Znajomość XML,XSD, XSLT, XPath, JSON
  • Znajomość relacyjnych baz danych, w tym Entity Framework (lub innego ORM)
  • Umiejętność pracy z GIT
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • Umiejętność sprawnej pracy w w metodyce Scrum
  • Mile widziana znajomość HTML5 / CSS3, JavaScript, AngularJS

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i rozwijanie aplikacji bankowych na platformie .NET
  • Dbanie o jakość dostarczanych rozwiązań
  • Wykonywanie testów jednostkowych oraz code review
  • Dzielenie się wiedzą z koleżankami i kolegami
  • Analizowanie dokumentacji wymagań oraz architektury rozwiązania
  • Proponowanie ulepszeń oraz rozwiązań występujących problemów

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B (stawka 14.000-15.000 zł + VAT)
  • Wygodne biuro w centrum Warszawy
  • Prywatna opieka medyczna
  • 14 dniowy termin płatności
  • Satysfakcjonującą pracę w projektach o dużej skali
VLOG