Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2018.

Programista .NET

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy / Location Warszawa

Nasz Klient zapewnia / Our Client offers

Firma naszego klienta jest wiodącym dostawcą rozwiązań internetowych i zatrudnia obecnie ponad 500 osób w Polsce.

Nasz klient wykorzystuje nowoczesne technologie informatyczne, Business Intelligence oraz Big Data, aby dostarczyć klientom biznesowym najskuteczniejsze na rynku produkty online.

Twoje obowiązki:

·         Tworzenie i rozwój portalu klienta oraz systemów z nim zintegrowanych

·         Budowa nowych funkcjonalności w oparciu o architekturę microserwisów w technologii .NET Core

·         Projektowanie i implementacja rozwiązań technicznych

·         Codzienna praca zgodnie z AGILE wraz z front-end developerami, testerami i architektami

Oczekujemy od Ciebie:

·         Minimum 2 lat doświadczenia z programowaniem w środowisku .NET

·         Komercyjnego doświadczenia w pracy z C#, ASP.NET MVC

·         Znajomości technologii związanych z relacyjnymi bazami danych (MS SQL/ T-SQL)

·         Umiejętności pracy w zespole i budowaniu pozytywnych relacji

·         Chęci do dalszej nauki i rozwoju

·         Otwartości na nowe technologie

Mile widziane:

·         Doświadczenie w pracy z RabbitMQ, TeamCity, Octopus Deploy

·         Znajomość wzorców projektowych oraz zasad SOLID

·         Doświadczenie w tworzeniu testów jednostkowych

·         Znajomość .NET Core

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy