Programista .NET

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z naszych klientów z sektora Public poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista .NETMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • projektowanie aplikacji webowych w technologii .NET
  • wykonywanie zadań programistycznych w technologii .NET
  • czynny udział w pracach zespołów projektowych
  • weryfikacja i kontrola kodu, odbiór zrealizowanych przez młodszych programistów zadań programistycznych
  • przygotowanie i nadzór nad tworzeniem dokumentacji technicznej, wdrożeniowej i powdrożeniowej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • 4 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji .NET
  • doświadczenie w programowaniu obiektowym w języku C# (platforma .NET)
  • znajomość baz danych PostgreSQL/Microsoft SQL/Oracle
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym sprawne czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • pracę przy rozpoznawalnych oraz prestiżowych projektach dla sektora public
  • elastyczną formę współpracy: kontrakt
  • możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.