Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest lider branży healthcare będący częścią międzynarodowej organizacji. Firma działa w 190 państwach zatrudniając ponad 80 tysięcy pracowników. Firma obecna jest od 2007 roku na rynku polskim i posiada  200 placówek w całym kraju.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Projektowanie i implementację rozwiązań informatycznych
  • Pracę w oparciu o zwinną metodykę wytwarzania oprogramowania
  • Dbanie o jakość kodu źródłowego
  • Współpracę z pozostałymi członkami zespołu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne) lub osoba w trakcie studiów
  • Znajomość wzorców projektowych, zasad programowania obiektowego
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy, samodzielność
  • Bardzo dobra znajomość: Środowiska .NET  4 i nowsze, C#, ASP.NET MVC, WCF, JavaScript, Narzędzi ORM (EntityFramework), Visual Studio, narzędzi kontroli wersji (GIT), SQL (MS SQL)

Mile widziane:

  • Doświadczenie na stanowisku programisty – preferowane min. 2 lata
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych (również z wykorzystaniem podejścia TDD)
  • Znajomość Domain Driven Design
  • Znajomość frameworków JavaScriptowych (AngularJS, extJS, itp.)
  • Znajomość narzędzi Atlassian (Jira, Confluence, Bitbucket)

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży
  • Możliwość tworzenia oprogramowania z wykorzystaniem najnowszych narzędzi i technologii, tj.: ASP.NET, MVC, WCF, MS SQL, szyna danych
  • Udział w rozwoju aplikacji portalowych oraz mobilnych
  • Możliwość wyboru formy współpracy
  • Świadczenia pozapłacowe (pakiet medyczny, karta MultiSport i wiele innych)
  • Możliwość udziału w dedykowanych szkoleniach
  • Elastyczny czas pracy

Wymagania

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy