Programista .NET

Cyclad Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Tychy

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy

Opis stanowiska:

  • Rozwój bieżącego oraz wytwarzanie nowego oprogramowania dla przemysłu
  • Administracja lokalnych serwerów Windows
  • Rozwój istniejącej infrastruktury sieciowej
  • Praca w zespole międzynarodowym
  • Kontakt z klientem wewnętrznym
  • Tworzenie specyfikacji wymagań
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z lokalnym działem budowy maszyn

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe – kierunek techniczny
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość języka C# oraz technologii .NET (Windows Forms, WPF, ASP.NET MVC, WCF Service)
  • Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych MS SQL
  • Mile widziana znajomość : HTML5, JS, AngularJS, GIT, TFS
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w zespole profesjonalistów i możliwość rozwijania się pod okiem doświadczonych kierowników
  • Atrakcyjny system wynagradzania (system premiowy, dodatkowe benefity pracownicze sportowe i kulturalne, dofinansowanie nauki języków oraz system profesjonalnych szkoleń)
  • Dowolność w wyborze godzin pracy (rozpoczęcie pomiędzy 7.00 a 9.00 rano)
  • Możliwość pracy zdalnej do 2 dni w tygodniu
  • Bezpłatny parking
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.