Hays Poland

Programista .NET

Toruń
Toruń
NR REF.: 1095460

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta – lidera w dziedzinie krajowego rynku ochrony zdrowia - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Toruń
Stosunek pracy: Współpraca B2B

Zadania:
  • wsparcie zespołu logistycznego w prowadzonych projektach;
  • tworzenie architektury rozwiązań;
  • tworzenie i implementacja testów jednostkowych;
  • planowanie testów funkcjonalnych i integracyjnych;
  • przygotowanie dokumentacji technicznej.

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość technologii .Net – wersji 3.5, 4.0 oraz 4.5;
  • znajomość MS SQL 2008/2012 oraz IIS;
  • doświadczenie w programowaniu w językach C#, CSS 3, HTML 4/5, JavaScript oraz T-SQL;
  • znajomość koncepcji wstrzykiwania zależności;
  • doświadczenie z wykonywaniem testów jednostkowych;
  • znajomość wzorców projektowych i architektonicznych;
  • znajomość domain-driven design,oraz behavior-driven development;
  • znajomość koncepcji Web Service;
  • doświadczenie z narzędziami Visual Studio 2010, Resharper, NuGet, SQL Server, Management Studio I Subversion;
  • znajomość ASP.NET MVC, jQuery, WCF, Linq, Windows Forms, Castle Windsor, NUnit, Nsubstitute, NLog.
Oferujemy:
  • wysokie wynagrodzenie;
  • możliwość pracy z utalentowanymi ludźmi w przyjemnym otoczeniu;
  • współpracę w międzynarodowym środowisku;
  • rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej;
  • benefity: pakiet medyczny i sportowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland