Programista .Net

Łódź, łódzkie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest firma zajmująca się dostarczaniem oprogramowania i usług IT, działająca na rynku od ponad 10 lat. W związku z rozwojem firmy, wspieramy naszego Klienta w poszukiwaniach Programisty .Net, który dołączy do zespołu entuzjastów nowych technologii.

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • Tworzenie nowych modułów oprogramowania
  • Wspieranie procesu wdrażania nowych funkcjonalności i aplikacji
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Tworzenie dokumentacji kodu źródłowego
  • Testowanie i profilowanie oprogramowania
  • Zapewnienie konsultacji wykonawczych z użytkownikami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Nasz Klient zapewnia:

  • Możliwość nabycia pierwszego doświadczenia w nowych technologiach
  • Przestrzeń do rozwoju kompetencji i budowania indywidualnej ścieżki kariery
  • Szeroki pakiet szkoleniowy
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość C#/.NET 4/4.5 oraz JavaScript
  • Znajomość jednego z frameworków (Angular, Vue)
  • Znajomość technologii Visual Studio 2010/2013
  • Znajomość Team Foundation Server 2013
  • Znajomość WinForms/WPF/WCF
  • Znajomość T-SQL w MS SQL Server 2008/2012
  • Dobrą umiejętność komunikacji w języku angielskim

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość technologii EntLib6, Entity Framework 6, Unit Testing
  • Znajomość technologii Reflector, StyleCop
  • Znajomość HTML5
  • Doświadczenie w pracy z klientem korporacyjnym
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, planowania i organizacji pracy

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy