Programista .NET

LSI Software S.A.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Otrzymasz od nas:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, karnet do obiektów sportowych, ubezpieczenie grupowe), Owocowe Poniedziałki, piątkowe Pizza Day.
  • w przypadku zmiany miejsca zamieszkania pakiet relokacyjny podczas okresu próbnego, następnie możliwość pracy zdalnej
  • rozwój kompetencji

Wymagania

Szukamy kandydata, który:

  • ma praktyczną, popartą min. 2-letnim doświadczeniem zawodowym, znajomość programowania aplikacji desktopowych w środowisku Microsoft .NET 4.x (WinForms, WCF, LINQ)
  • dobrze zna bazy danych oraz język T-SQL
  • posiada umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • ma doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w zespołach projektowych
  • zna język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane są:

  • znajomość SVN-a i narzędzi kontroli wersji
  • doświadczenie w projektowaniu aplikacji biznesowych
  • znajomość ASP .NET

Prezentacja firmy

LSI Software S.A – spółka notowana na GPW, wiodący producent i dostawca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
7 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy