Opis stanowiska pracy

Kambu Sp. z o.o. jest ekspertem w tworzeniu dedykowanych rozwiązań IT. Poszukujemy osoby na stanowisko: Programista .NET

Do głównych obowiązków należeć będzie tworzenie i rozwijanie aplikacji w bieżących i przyszłych projektach.

Obowiązki

        • Tworzenie oraz rozwój aplikacji webowych oraz desktopowych

        • Zapewnienie funkcjonalnej zgodności oprogramowania z wymaganiami biznesowymi i technicznymi

        • Aktywne uczestnictwo w usprawnianiu procesów implementowania i testowania aplikacji

Oferujemy

        • elastyczne godziny pracy i możliwość wyboru modelu zatrudnienia (student friendly)

        • pracę przy różnorodnych projektach + pracę metodami AGILE

        • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w perspektywicznej firmie

        • stabilne i przyjazne miejsce pracy

        • kartę MultiSport

Wymagania

        • Dobra znajomość C#

        • Podstawowa znajomość platformy .NET.

        • Podstawowa znajomość MS SQL Server i języka SQL

        • Znajomość relacyjnych baz danych

        • Umiejętność pracy z Visual Studio

        • Podstawowa znajomość LINQ

        • Podejście OOP

        • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

        • Podstawowa Znajomość WebApi

        • Znajomość Entity Framework

        • Umiejętność wykorzystania Razor

        • Umiejętność pisania testów jednostkowych z wykorzystaniem NUnit

Prezentacja firmy

Kambu jest ekspertem w tworzeniu dedykowanych rozwiązań IT. Zajmujemy si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy