Opis stanowiska pracy

Podstawowe zadania osoby na stanowisku Programisty .NET:

• udział w kompleksowych projektach informatycznych z zastosowaniem ww technologii
• projektowanie i tworzenie aplikacji w technologii C#/.Net
• szeroko pojęta integracja systemów informatycznych
• analiza wymagań biznesowych związanych z rozbudową systemu
• diagnozowanie sytuacji błędnych i rozwiązywanie problemów

Oferta Blunovation

• umowa o pracę / o dzieło / B2B
• bardzo dobre wynagrodzenie
• dynamiczny rozwój w różnych technologiach i obszarach IT
• różnorodność projektów w całym przemyśle w Polsce i na świecie
• możliwość podróży zagranicznych

Wymagania

• znajomość technologii .NET, a w szczególności poważnymi atutami będzie dostępność od zaraz na pełny etat do pracy w naszym biurze Gdańsk lub Skierniewice oraz znajomość:

- ASP.Net Web API
- .NET Core
- Entity Framework
- ASP.NET MVC
- SQL Server
- bardzo poważnym plusem będzie znajomość: ReactJS, Angular 2+, Vue.js, D3.js, JS

• entuzjazm do pracy w ww technologiach i projektach
• wykonywanie zadań programistycznych na czas, zaangażowanie, samodzielność
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• minimum dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Prezentacja firmy

Blunovation Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma infor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy