Programista .NET / Starszy Programista .NET

VLOG

Warszawa, mazowieckie

VLOG

Miejsce pracy: Warszawa

Naszym klientem jest firma zatrudniająca ok. 2 tysięcy pracowników oraz posiadająca ok. 200-osobowy dział IT. Realizuje unikalne projekty IT w skali krajowej.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami
  • Dokumentowanie wykonanej pracy
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych
  • Współpraca przy realizacji projektów informatycznych z kierownikami projektów, zespołem developerskim, testerami, analitykami systemowymi i projektantami

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczeniu na stanowisku Programisty .NET
  • Dobra znajomość platformy .NET (MVC 4.0/5.0 / WPF, WCF, Entity Framework)
  • Praktyczna znajomość XML (XSD, XSLT), Web Services
  • Znajomość środowiska Visual Studio
  • Znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych (MSSQL, Oracle)
  • Znajomość narzędzi typu GIT, Jira
  • Podstawowe umiejętności w zakresie projektowania algorytmów, analizy złożoności obliczeniowej, optymalizacji struktur danych, projektowania obiektowego
  • Mile widziana znajomość wzorców oprogramowania oraz doświadczenie w pracy w podejściu zwinnym

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B
  • 25 dni płatnego urlopu
  • Wynagrodzenie: 75-90 PLN +VAT za godzinę pracy + urlopy
  • Ubezpieczenie zdrowotne, kartę sportową
  • Indywidualną ścieżkę kariery
  • Dostęp do najnowszych technologii, narzędzi i szkoleń
  • Udział w ciekawych, nowatorskich projektach
  • Elastyczny czas pracy
VLOG