Programista - .NET, JAVA

Kodar - Handel i Usługi

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Java .NET Developer

Poszukujemy Programistów z każdym doświadczeniem .NET lub Java, do wsparcia bieżących projektów.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Projektowanie rozwiązań w technologii Java i/lub .NET
  • Modelowanie struktur danych
  • Analiza i usuwanie błędów
  • Implementacja nowych wymagań biznesowych z użyciem Spring i innych wiodących bibliotek
  • Doprecyzowanie wymagań biznesowych w realizowanych zadaniach
  • Przygotowywanie testów jednostkowych do programowanych funkcjonalności

Oferujemy:

  • Współpracę na kontrakcie B2B przez devire
  • Stawka: 35 – 110 pln netto +VAT/ godzinę
  • Programy rozwojowe(Multisport,szkolenia), imprezy integracyjne
  • Pozytywną atmosfera pracy oraz możliwość rozwoju w międzynarodowych projektach

Wymagania

Od Ciebie oczekujemy:

  • znajomości programowania w wybranym języku
  • wskazane lecz nie obowiązkowo angielski
  • analitycznego myślenia
  • Chęci współpracy i rozwoju

Prezentacja firmy

Firma KODAR powstała w 2011 roku. Jesteśmy dynamiczną i szybko rozwijają... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
35PLN - 110PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy